Kontaktpersoner

Vi vill ge dig som handlar hos oss den allra bästa servicen och kvaliten som är möjligt.
Är det något du undrar över så tveka inte att kontakta oss.

foto_andreas
Andreas Paulsson
ICA Handlare
08-544 406 98
andreas@icastop.com

Marcus Mårtensson
Försäljningschef Frukt & Mejeri
08-544 406 91
frukt.mejeri@supermarket.ica.se

Tove Åström
Försäljningschef Delilinjen
08-544 406 92
tove@supermarket.ica.se
caroline-2
Caroline Legnestam
Försäljningschef kolonial
08-544 406 86
caroline@icastop.com
foto_anna
Anna Hendersson
Personalchef
08-544 406 89
anna@icastop.com
foto-saknas
Anna Elggren
Försäljningschef färskvaror
08-562 518 56
anna.elggren@icastop.com
charlie11
Annika Anderson
Kassachef/Hållbarhetschef
08-544 406 96
annika@icastop.com